امروز: سه شنبه, ۷ تیر ۱۴۰۱ – ساعت: ۱۹:۱۸

آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند

آشنایی با آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند

اکران فیلم شاهد

اکران فیلم شاهد

در محدوده ی شهر پرند و حومه ی تهران، آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین آموزشگاه ها به پرورش استعدادهای برتر می پردازد. این آموزشگاه که دارای چندین کلاس مختلف برای سنین گوناگون می باشد، توانسته هدایت بازیگران جدید را به این عرصه بر عهده بگیرد.

اگر در اطراف تهران، در شهر پرند، رباط کریم و یا محدوده ی اطراف آن ساکن هستید و می خواهید یکبار هم که شده به صورت تخصصی وارد عرصه ی بازیگری شوید، بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات آموزشی آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند خواهد بود. شرکت در کلاس بازیگری بدون شناختن و آگاهی از آموزشگاه منطقی نخواهد بود. برای آن که بتوانید راحت تر و با اطمینان بیشتری با کمک خدمات این آموزشگاه برتر بازیگری وارد عرصه سینما و تلویزیون و یا حتی تئاتر شوید، حتما این مقاله را انتها بررسی نمایید. چرا که اطلاعات کاملی را در مورد ویژگی های این آموزشگاه و نیز اساتید مطرح آن برای شما آماده شده است.

بهترین آموزشگاه بازیگری در پرند

انتخاب صحیح و هوشمندانه آموزشگاه بازیگری می تواند روند رسیدن به تخصص بازیگری را خیلی آسان تر سازد. در واقع بهترین راه برای آن که بتوانید در این عرصه قدم بگذارید و مرحله به مرحله آماده ی بازی کردن در فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی شوید، همین آموزشگاه های بازیگری هستند.

در محدوده ی جنوب غربی استان تهران، به ویژه شهر پرند و رباط کریم، استعدادهای یافت نشده ی بسیاری در بین جوانان و حتی میانسالان وجود دارد که می توانند باعث رشد هنر بازیگری در سطح دنیا شوند. به شرطی که با کمک کارگاه های استعدادیابی و کلاس های بازیگری، آموزش ها کافی و تمرینات را شرکت کرده باشد و از کمک اساتید مطرح از جمله وحید جلیلوند استفاده برای بهتر شده خود استفاده نموده باشند.

کارگاه بازیگری تئاتر و سینما ( وحید جلیلوند )

آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند در شهر جدید پرند به دنبال گسترش آموزش های اصولی بازیگری به اهالی شهرهای اطراف تهران می باشد. این که صرفا بخواهید در هر کلاس بازیگری بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد آن ثبت نام کنید و تصور پیشرفت را داشته باشید، خیلی غیر منطقی به نظر می رسد. چرا که خیلی از افراد بدون اطلاع در این حوزه وارد می شوند و بدون آن که در مورد تخصص بازیگری تحصیلات آکادمیک داشته باشند، به تاسیس آموزشگاه بازیگری می پردازند و نه تنها هیچ گونه پیشرفتی را برای علاقه مندان به بازیگری فراهم نخواهند کرد. بلکه باعث ناامیدی این افراد از این حوزه شده و آن ها را به آموزشگاه های بازیگری بی اعتماد خواهند ساخت.

اما در آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند، همه چیز اعم از تمرین تمرکز، تسلط بر احساسات حین نقش بازی کردن، فن بیان، افزایش توانایی حفظ کردن دیالوگ ها، هماهنگی حرکت های بدن در این آموزشگاه تدریس خواهد شد. در حقیقت تمام مراحل را به صورت علمی یاد می گیرید و آن را در تمام نقش های خود اعمال خواهید کرد. خیلی ها به دلیل نبود آموزشگاه بازیگری معتبر در محل زندگی خود، راه مناسبی را برای رسیدن به دنیای فوق العاده جذاب بازیگری انتخاب نکرده اند.

وحید جلیلوند کیست؟ ( بیوگرافی وحید جلیلوند )

وحیدجلیلوند

گفتگوی وحیدجلیلوند با محمداسترآبادی

فیلم های وحید جلیلوند

فیلم کوتاه شاهد،فیلم کوتاه یک فنجان چای،مستند ما از کرونا قوی تریم و مجموعه مستند های مترو خانه اول من

فیلم کوتاه شاهد در مهر ماه ۹۹ عنوان جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره برک اوت اسکاتلند را از آن خود کرد.

آموزشگاه سینمایی و بازیگری وحید جلیلوند

شاید سوال شما هم باشد که چرا ما آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند را به شما پیشنهاد می کنیم؟ حقیقتا در این آموزشگاه چه مواردی تدریس می شود و چه ویژگی هایی باعث شده تا آن را به عنوان اصلی ترین مرکز آموزش بازیگری به علاقه مندان این حوزه معرفی کنیم؟

در پاسخ باید گفت این آموزشگاه تمام ویژگی های مورد نیاز برای تربیت و رشد دادن بازیگران آینده ی سینما و تلویزیون را دارا است. وجود استاد وحید جلیلوند به عنوان مدرس تضمین کننده ی یادگیری دقیق اصول و قوانین بازیگری برای خواهد بود. چرا که استاد جلیلوند با کوله باری از تجربه کاری در زمینه تولید فیلم های متنوع در سینما و تلویزیون و نیز دریافت جوایز متنوع کشوری و بین المللی، می داند چگونه مباحث را تدریس نماید تا بتواند شما را برای بازیگر شدن و ورود به دنیای جدید آماده سازد.

یکی از مهم ترین مواردی که در آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند به چشم می خورد، ایجاد موقعیت های کاری متنوع و بسیار متفاوت برای شرکت کنندگان در این کلاس ها است. در واقع همین امر هم می تواند رفته رفته باعث تمرین و یادگیری بیشتر شما شود. چرا که یاد خواهید گرفت در موقعیت های دشوار و نقش های سخت و پیچیده، چگونه باید نقش خود را به نحو احسن انجام دهید و چالش های بازیگری را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

همچنین کلاس های متنوعی که در این آموزشگاه آماده ی برگزاری می شود، به همراه کارگاه های استعدادیابی به نوعی تکمیل کننده ی روند یادگیری علاقه مندان به بازیگری خواهد بود.

به اضافه این که خوشبختانه پس از اتمام هر دوره ای که در آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند می گذرانید، می توانید در پلان های کوتاه چندین فیلم نقش داشته باشید. همین روند پیشرفت روزافزون شما را به همراه خواهد داشت.

ثبت نام آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند

برای ثبت نام نمودن در آموزشگاه وحید جلیلوند واقع در شهر جدید پرند، تنها کافی است با ما در ارتباط باشید.

ما در آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند منتظر ایده های نو، استعدادهای برتر و علاقه مندان واقعی و پرتلاش به بازیگری و کارگردانی هستیم. برای ثبت نام در این آموزشگاه به جهت شرکت در کلاس های آموزشی، تنها علاقه به تنهایی کافی نخواهد بود. خیلی ها تصور می کنند همین که فقط به یک حرفه ای علاقه داشته باشند، می توانند بهترین ها را در آن حیطه تجربه کنند.

در صورتی که علاقه به تنهایی هیچ وقت کارساز نخواهد بود. گرچه لازمه ی ورود به یک حیطه کاری، داشتن علاقه و استعداد است، اما کافی نخواهد بود. چرا که خیلی ها با علاقه ی زیاد به آموزشگاه بازیگری وحید جلیلوند می آیند و توقع دارند که خیلی سریع در این حیطه موفق شوند. در صورتی که به هیچ وجه حاضر به تحمل سختی های این راه نخواهند بود. به همین دلیل هم خیلی سریع کنار گذاشته می شوند.

پس نه تنها با علاقه، بلکه به کمک تلاش و پشتکار باید در این قدم گذاشت. چرا که هیچ وقت نمی توانید بدون زحمت کشیدن در حیطه ی بازیگری بدرخشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.