امروز: سه شنبه, ۷ تیر ۱۴۰۱ – ساعت: ۲۱:۰۵

بخشی از گفتگوی آقای مصاحبه ایران با وحیدجلیلوند

وحیدجلیلوند در این مصاحبه گفت سینما برای من دنیای قشنگتری می سازه در واقع جهان قشنگتری رو خلق می کنه .اگر هرکدوم ما نتونیم به قشنگتر شدن این جهان کمک کنیم پس برای چی اومدیم ؟

 هدف تولد و مرگ نیست و نبوده ، هرکدوم از ما برای کار بزرگتری زاده شدیم هرکدوم از ما برای قدم برداشتن در یک مسیر بزرگتری به این جهان اومدیم ، من وحیدجلیلوند نمیتونم کاری رو انجام بدم که شما انجام میدید نه اینکه نتونم من مسیرم با شما فرق داره و این مسیر های متفاوته که شخصیت ها و آدمهارو از همدیگه تفکیک میکنه.

من قراره ماموریت خودمو به بهترین نحو ممکن انجام بدم و تمام . همین کافیه که من خود واقعیمو پیدا کنم و قدم بردارم و شروع کنم و به پایان برسونمش ، اما باز اینم بگم که پایانی وجود نداره انسان به هردرجه ای که بخواد میتونه برسه.

بچه بودم ویدئوی خونمونو برمیداشتم صداگذاری میکردم تصویر میدادم فیلم میساختم باهاش فکر نمیکردم که اینها قراره زمینه ساز آینده من باشه فکر نمیکردم که قراره همینها برای من یک مدرسه فیلمسازی باشه و خداروشکر از همون موقع به نوشتن علاقه پیدا کردم و فکر میکنم نوشتن لذت بخشترین کار دنیاست و فیلمسازی یک دنیاییه برای خودش خلق یک اثر خلق یک جهانی که من تو ذهن خودم دارم میسازمش فکر میکنم دیگه از این قشنگتر نباشه .و در پایان وحیدجلیلوند گفت (من همیشه گفتم که سینما برای من دنیای قشنگتری رو میسازه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.